O nás

V zámečnictví Bušo v Bojkovicích máme přes dvacet let zkušeností s poskytováním komplexních zámečnických služeb pro zákazníky na celé jižní Moravě. Věnujeme se především konstrukčním a montážním pracím, montážím oplocení a pojezdových i křídlových branek, navrhování a montáži střech a ocelových konstrukcí a celé řadě dalších zámečnických prací, které oceňují jednotliví zákazníci i stovky firem a podnikatelů.

Každé ze svých zakázek se věnujeme na sto procent a snažíme se, aby od nás naši klienti dostali služby přesně podle svých představ. Je pro nás důležité, abyste o naší nabídce měli pokaždé všechny podstatné informace a jsme Vám neustále k dispozici, pokud potřebujete s čímkoli poradit. Věříme, že je to i náš otevřený a vstřícný přístup, co naši klienti na naší společnosti oceňují, a zároveň že jde i o jeden z důvodů, proč se k nám tak často vrací opakovaně. Snažíme se, aby od nás pokaždé dostali kvalitní, precizně provedenou práci, ať si od nás objednají kovaný plot nebo novou střechu. Rádi poskytneme ucelený servis na míru i Vám – stačí se nám ozvat a domluvit se s námi, jak byste si naši vzájemnou spolupráci představovali.

Jaké konkrétní služby v nabídce Zámečnictví Bušo najdete?

  • Velká část našich zakázek se zaměřuje na konstrukční a montážní práce různého druhu. Máme svařovací zkoušky pro svařování TIG (WIG), MIG (MAG) i pro svařování s obalovanou elektrodou. V rámci konstrukčních prací tak zvládáme kvalitně svařit ocelové, hliníkové i nerezové profily a plechy. Věnujeme se také kovoobrábění. V rámci montážních prací pak montujeme menší ocelové konstrukce, pojezdné brány nebo sekční vrata. Nabízíme i montáže ve výškách.
  • Jednou ze specializací naší společnosti je výroba a montáž plotů a oplocení. Rádi Vám dodáme několik různých typů plotů na klíč, a to jak kované, tak nekované ploty, a přímo na místě je také zasadíme. Svým klientům umíme nabídnout ploty, které ideálně kombinují estetické i bezpečnostní ohledy a vyznačují se robustností a dlouhou životností.
  • V kombinaci s oplocením od naší společnosti Vám naše pojezdové brány a branky nabídnou ideální řešení jak pro Váš dům, tak pro sídlo Vaší firmy. Branky dodáváme přesně na míru Vašim potřebám, aby Vám dokonale vyhovovaly rozměrově i funkčně. Brány montujeme tak, abychom zajistili snadnou manipulaci s nimi a postarali se, že do Vašich prostor dokonale zapadnou.

Další produkty a služby našeho zámečnictví:

  • schody
  • zábradlí
  • terasy
  • ocelové konstrukce
  • střechy

a další podle přání klienta.

Svým zákazníkům se vždy snažíme maximálně přizpůsobit, a je tak především na Vás, jak konkrétně bude naše vzájemná spolupráce vypadat. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete, abychom se mohli na detailech Vašich požadavků domluvit. Věříme, že Vám služby naší společnosti budou vyhovovat!