Zkušenosti zámečnictví

Společnost Zámečnictví Bušo jsme v Bojkovicích založili už v roce 1994 a od té doby jsme dostali příležitost realizovat své služby pro stovky zákazníků po celém Zlínském kraji. Už od samého počátku jsme se soustředili na zámečnické práce, jako je svařování, výroba a montáž oplocení nebo schodišť a montážní práce. Velmi příjemně nás potěšilo, že už od samého počátku byla poptávka po našich službách velká a že řada z našich klientů nezůstala u jediné spolupráce.

Své služby jsme se v průběhu let snažili neustále zlepšovat a vnášet do nich nové prvky – myslíme si totiž, že není možné udržet si důvěru a zájem svých zákazníků, pokud bychom zůstávali stát na místě. Oblast zámečnictví si za posledních dvacet let prošla podstatnými proměnami a my jsme se snažili je v naší práci reflektovat. Co ale zůstalo stejné, je naše snaha nabízet špičkové služby každému z našich zákazníků a usilovat o to, aby byl náš servis individuálně zaměřený a splnil všechny jednotlivé požadavky klienta.

Po letech práce o sobě můžeme říct, že jsme se stali zavedenou, spolehlivou firmou. Zaměstnáváme celý tým kvalitních pracovníků a v naší provozovně v Bojkovicích nabízíme širokou nabídku špičkových zámečnických prací s možností spolupracovat také v angličtině nebo němčině. Budeme rádi, pokud naše služby kdykoli vyzkoušíte i Vy. Věříme, že s naší společností budete stejně spokojeni jako naši stávající klienti!